Мішечки для овочів і фруктів (сітка).

Що являють собою еко торбочки?
У цій статті зупинимося на тому, що являють собою еко торбочки. У них багато назв, але всі вони мають на увазі одні і ті ж властивості, на яких ми зупинимося пізніше.
Хто є прабатьком цієї ідеї, залишається не ясним. Можливо, це стало логічним продовженням розвитку використання багаторазових еко-сумок. А може, хороші ідеї витають в повітрі і в різних регіонах України стали освоювати виготовлення фруктовок майже одночасно.
Сьогодні тренд на продуктові сіточки для овочів стрімко завойовує ринки і серця домогосподарок.
До найбільш поширених відносяться назв ставляться:
- Мішечки для продуктів;
- Мішечки для фруктів;
- Мішечки для овочів;
- Мішечки для покупок;
- Фруктовка;
- Еко мішок для покупки;
- Мішечок для продуктів;
- Еко-мішок;
- Еко-торбинка;
- Торбинка для продуктів;
Основний принцип такий: замість поліетиленових пакетів, які, до речі, ось-ось заборонять в Україні, використовувати багаторазові тканинні мішечки. Якщо стежити за тим, що перед походом в продуктовий магазин брати з собою еко сумки, а також вкласти в них більш дрібні мішечки для овочів і фруктів, економія пластику за один похід в магазин може досягти обсягів в один-два кулака дорослої людини. Думаєте дрібниця? А якщо уявити, що кожен другий покупець в Україні буде діяти подібним чином? Це точно повинно знизити навантаження на сміттєпереробні компанії, і як наслідок підвищити якість життя навколо нас.
Основні властивості торб фруктовок
Зупинимося більш детально на властивості, якими повинні володіти еко торбочки для овочів і фруктів. Щоб витримувати вагу продуктів і бути досить міцними, еко мішечки обов'язково посилюються подвійним підгин на швах і якісної зшивкою. Вибір тканини залежить від продукції, яку планують пакувати. Для зелені, овочів і фруктів підходить тканина сітка, фатин. Сітка дозволяє легко циркулювати повітрю і легко переглядати знаходяться всередині продукти.
Для більш брудних і важких овочів, таких як картопля, морква, можна використовувати торбочки з холщевой тканини. Вона злегка ковзає, і практично не просвічується, проте добре утримує всередині дрібну пил від землі, яка залишається на поверхні не митих овочів.
Для зберігання круп, чаїв та кави знадобляться тканинні мішечки з натуральних матеріалів: бавовна, бязь, двунітка або саржа.
Екологія планети. Це так далеко і так близько від кожного з нас. Глобальне потепління. Озоновий шар. Розмірковуючи про ці речі можна подумати, що нас з вами це не стосується. Навпаки! Якщо кожен житель Землі буде коштувати своє життя усвідомлено, з кожним роком ситуація буде якщо не поліпшуватися, то залишатися на колишньому рівні. Почніть з себе. Придбайте готові еко мішечки і господарські сумки, або замовте пошиття індивідуального тиражу фруктовок під ваші задачі.